Gamescrunch DIGITAL 2021

International games Festival

24.4.2021

Facebook Event:

Program

Počas dňa zažijete množstvo zábavy!

Otvárací program

Otvorenie akcie

Príďte sa pozrieť na to, čo vás počas akcie Gamescrunch Digital 2021 čaká.

Jaroslav Menčík - Discord Workshop

Jak založit herní studio a nespálit se při tom

(Upozorňujeme, že časy sú orientačné a keďže sa jedná o živé vysielanie, môžu sa posunúť.)

V sobotu prebehne hlavný program

Otvorenie akcie

Predstavíme vám Gamesrunch Digital 2021 a spolu sa pozrieme na to, čo nás čaká.

Ludovit Labik

Ateliér Herného dizajnu na FTF VŠMU Bratislava.

Peter Adamondy

10 vecí ktoré by ste mali vedieť pred tým, než sa stanete indie developerom

Vladislav Polgar

Príbeh Space Engineers

Marek Rabaš - Obedňajšia prestávka(Video)

Madfinger Games

Tomáš Zlámal

Tvorba adaptivního zvuku pro videohry

Jan Jinda

Rychlé sbližování světů VFX a her

Ondřej Paška

Od Adobe Air k Unity

Vyhodnotenia, záverčné slová

(Upozorňujeme, že časy sú orientačné a keďže sa jedná o živé vysielanie, môžu sa posunúť.)

Všetky stánky si naplno užijete na našom discorde

Last Wolves

Last Wolves

LastWolves je multiplayer adventure a survival hra, v ktorej je vaším cieľom spolupracovať s ostatnými hráčmi a navrátiť tak dediny, ktoré prevzala nepriateľská armáda naspäť pôvodným obyvateľom. Nebude to ale také jednoduché. Len skúsený hráč v spolupráci s ostatnými dokáže týchto vojakov poraziť. A netreba ich brať na ľahkú váku. Vedia sa vrátiť!


Space Engineers

Space Engineers

Space Engineers is a sandbox game about engineering, construction, exploration and survival in space and on planets. Players build space ships, space stations, planetary outposts of various sizes and uses, pilot ships and travel through space to explore planets and gather resources to survive.


Svoboda 1945: Liberation

Svoboda 1945: Liberation

Svoboda 1945: Liberation se odehrává ve vesnici v česko-německém pohraničí. Její obyvatelé prožili hrůzy druhé světové války, aby je po jejím skončení čekal chaos a násilí. Přijíždíte se zdánlivě jednoduchým pracovním úkolem - rozhodnout co bude s místní školou. Jenže pohnuté historii nejde uniknout. Staré rány a křivdy sahají hluboko. Jak odsun nebo komunistický puč ovlivnily život vesnice? Mohou hrůzy války ospravedlnit násilí po jejím konci? Váš děda byl u toho, ale detaily chybí. Jak se do vesnice dostal? Zapojil se nějak do poválečných událostí? Pokud budete opatrní, možná vypátráte pravdu. A odhalíte minulost, která stále ovlivňuje současnost. Svoboda 1945: Liberation je pokračováním oceňované adventury Attentat 1942 a byla vytvořena ve spolupráci s profesionálními historiky. Ve hře poznáte těžkosti poválečného života, budete mluvit s pamětníky a prožijete jejich vzpomínky.


Pillow Bellow

Pillow Bellow

Poklidná skákačka zasazená do světa polštářků


AreaZ

AreaZ

AreaZ je open world single player survival hra pre PC dostupná na Steame v predbežnom prístupe. Zameriava sa na simuláciu prežitia v rôznych nehostinných prostrediach. Hráč musí rozumne plánovať svoje činnosti tak, aby sa priveľmi nevyčerpal ale na druhej strane získal dostatok zdrojov na prežitie. Prostredie je vytvorené realisticky zachádzajúc do takých detailov ako je vplyv prílivu a odlivu na pobrežie a jeho faunu. Rovnako techniky v hre vychádzajú zo skutočných príručiek prežitia.


Sushi Bar Tower Defense

Sushi Bar Tower Defense

Principy tower defense her nejsou žádná novinka, takže tu nebudeme objevovat kolo. Abychom dali do placu něco nového, vytvořili jsme unikátní přátelství mezi kočkou a myšmi. Vy, jakožto velitel myšího týmu, musíte zničit všechny sushi, které jedou směrem k vaší kočce. Pokud to nedáte, kočka je samozřejmě všechny zprasí a bude jí zle. A to přece nechcete, nebo snad jo?


World Wide Hack

World Wide Hack

Do rúk sa ti dostáva systém, cez ktorý sa hackneš do systému QuanTech a sa spolu s ostatnými hráčmi sa pripojíš do počítačovej siete simulovaného sveta. V nej pomocou hacking techník ovplyvňuješ svet a pozoruješ dôsledky svojich činov, spolupracuješ či útočíš na ostatných hackerov v opozičných frakciách a postupne zisťuješ, že sa v skutočnosti nemusí jednať o simuláciu ale že za tým všetkým je omnoho viac.


Impossible Pixels

Impossible Pixels

Impossible Pixels je vizuálně půvabná bullet-hell pixelková hra s tunou akce a zábavným, ale ne nuceným příběhem. Využij svou myš, trpělivost a rychlé reflexy k vyhýbání se blížícím se nepřátelům a procestuj 14+ unikátními, ručně dělanými úrovněmi.


Juro Janosik

Juro Janosik

Juro Janosik is an adventure rpg with legendary Slovak figure in a low-poly isometric world. As the hero, you’ll take the law into your own hands, pursue adventures across Slovakia, solve many puzzles, fight with pandurs, loot gold from castles, and give treasures to the poor.


Bushfires: Animal Rescue

Bushfires: Animal Rescue

Australian wilderness is a vast, beautiful and dangerous place – especially when bushfires are set to destroy its unique fauna and flora. Can you succeed in fighting the bushfires and rescue the haunted animals from the perils of the spreading hell? Enjoy driving through Australia to save as many animals as possible in this action adventure for PC users only. Immerse yourself in an authentic atmosphere of Australian diverse biotops set in fire while exploring the Australian heritage sites and popular sightseeings! Drive through Australia as fast as possible to save endangered and endemic species by catching them into the nets. Extinguishing fire is a critical skill to your survival and to the animals you indent to rescue. Fire is an obstacle on your way to animals to be rescued which spreads differently on a different level. Use water to free animals trapped in fire. Birds are also part of your rescue mission. Finally, explore the lives of animals catched in the journal, including fun facts that you didn't know about.


Tendril: Echo Received

Tendril: Echo Received

Krvavá 2D stealth plošinovka inšpirovaná Alienom Ridleyho Scotta s dôrazom na volnosť pohybu.


HROT

HROT

HROT je single-playerová retro FPS zasazená do Československa po jakési pohromě v roce 1986. Ta doba byla temná a strašná a stejně strašná je i tato hra.


Galaxy Highways

Galaxy Highways

GALAXY HIGHWAYS je 2D twin-stick akčná strieľačka vo vesmíre, kde hráč robí pirátske nájazdy do iných hviezdnych systémov obývaných mimozemskými civilizáciami, kde ničí nepriateľské lode, vesmírne stanice, obranné postavenia, alebo materské lode a snaží sa čo najskôr splniť všetky misie predtým, než ho nepriateľský obranný systém zneškodní svojimi čoraz silnejšími vlnami útokov. Hra sa odohráva v budúcnosti, kedy sa naša civilizácia po poslednom neúspešnom boji s mimozemskou civilizáciou a úteku bránou ukrýva na okraji galaxie v novej kolónii a snaží sa prežiť sabotovaním a okrádaním nepriateľa o zdroje a nové technológie.


Who's the boss?

Who's the boss?

'Who's the boss?' je casual akční hra s prvky rogue-like, v rámci které se hráč ocitne v roli šéfa pobočky firmy, která je těsně před krachem. Cílem hráče je vést firmu a její zaměstnance netradičním způsobem k lepším zítřkům.


VIP Trip Trivia

VIP Trip Trivia

VIP Trip Trivia je hra, ktorá sa skladá z 9 svetov, 28 bonusových levelov, 180 herných polí, ktoré sú tvorené takmer 3 tisícami otázok a úloh. Nejdená sa ale len o jednoduchú kvízovú hru - ide o hru, kde kvízové úlohy, úlohy na štýl obesenca, asociačné pexeso, krásna paralaxová grafika či rôznorodosť herných svetov dotvárajú zážitok hráča a vylepšujú, či overujú jeho vedomosti a všeobecný prehľad.


ARTIFICIAL

ARTIFICIAL

ARTIFICIAL je logická hra z pohľadu prvej osoby, založená na riešení fyzikálnych hádaniek, platformingu a explorácii prostredia. Hra je situovaná v ťažobnej kolónii asteroidu 2031XT, kde došlo k neočakávaným udalostiam.


Imperiums: Greek Wars

Imperiums: Greek Wars

4X/Grand tahová strategie z doby Filipa II. Makedonského


Near The Fear

Near The Fear

Závodná hra s prvkami roguelike, odohrávajúca sa v surrealistickom prostredí ľudského podvedomia.


Near The Fear

Shy Eye Labyrinth: The Incredible Mystery

Shy Eye Labyrinth: The Incredible Mystery je rýchla 3D plošinovka zasadená do tajomného labyrintu. Preskúmajte rôzne časti sveta, nájdite všetky kľúče, ktoré vám otvoria cestu von, splňte časové výzvy a odhalte tajomstvo Shy Eye.


GrayZone

GrayZone

Gray Zone is best described as Men of War meets Commandos in a futuristic coat. It's an odyssey of a slave who turned against his masters. Use stealth or direct combat in a squad-based encounters. Expect memorable characters, fun dialogues and lots of action!


Engine Evolution 2021

Engine Evolution 2021

Engine Evolution je závodní multiplayer hra, která využívá podobné principy jako World of Tanks - každým odjetým závodem proti dalším 11 hrácum získáváš zkušenosti a kredity, za které si mužeš koupit ruzná vylepšení pro svou motorku, ci odemknout motorku nasledující. Zacínáš s náciním z roku 1906, dokážeš se dostat na úplný vrchol a zajezdit si i s moderní technikou?


DIAMOND PartnersGOLD Partners

MEDIAL & EVENT Partners

Image
Image
Image
Image
Image
Image

F.A.Q.

Najčastejšie otázky

Visitor
Free

 • Livestream
 • Discord
 • Indie Expo
 • Live Questions
 • Contests


Speaker/Exhibitor
Free

 • VISITOR Ticket
 • Speaker slot
 • Indie Stand
 • Basic propagation
Partner
Deal based

 • VISITOR Ticket
 • SPEAKER/EXHIBITOR Ticket
 • Extended marketing
 • Commercials
 • Own discord channel